هتل ایران کیش

هتل ایران کیش

ستاره نام
ایران
تلفن وبسایت
۰۷۶ – ۴۴۴۶۷۶۴۰ www.hotelirankish.com

 

هتل ایران کیش

امکانات

هتل بین المللی ۵ ستاره ایران با معماری منحصر بفرد و ارائه خدمات مدرن هتلداری در قلب جزیره ی زیبای کیش بنا شده است. سازه ی اصلی هتل در قالب دو برج مجزا بنا شده است که در طبقه همکف و هفتم با هم ارتباط دارند و از این حیث پروژه ای منحصر بفرد در کشور می باشد.
موقعیت هتل به گونه ای است که اتاقهای ضلع شمالی هتل مشرف به دریا و اتاقهای ضلع جنوبی هتل رو به جزیره و مشرف به پارک بزرگ شهر می باشند.
این هتل جزو معدود هتلهای هوشمند جزیره کیش است و با پوشش سراسری و یکپارچه ی اینترنت وایرلس در تمام طبقات و اتاقهای هتل، سعی در ارائه خدمات نوین هتلداری به گردشگران محترم دارد. هتل ایران همچنین تنها هتل جزیره است که از نسل جدید سیستم های تهویه مطبوع و خنک کننده (VRF) بهره برده است.
از جمله امکانات و خدمات هتل می توان به سالن همایش – سالن های مجهز ورزشی شامل استخر و بدنسازی – رستوران اصلی و رستوران روباز – کافی شاپ – صندوق امانات اختصاصی – اینترنت رایگان (لابی و داخل اتاقها) – سیستم تلفن VOIP – سیستمهای پیشرفته صوتی، تصویری و ماهواره – لاندری ۲۴ ساعته – سرویس رفت و برگشت به فرودگاه – پارکینگ سرپوشیده اشاره کرد.